Niepowtarzalny, sielski klimat, pyszne jedzenie i pokoje dla Twoich gości. Karczma Maciejówka to fantastyczne miejsce na organizację wesela.

Udane wesele w Maciejówce Borki

Jeszcze długo po tym wyjątkowym dniu, Wasi goście będą opowiadać, jak się bawili. Najczęściej oceniane elementy przyjęcia, to jedzenie, atmosfera i muzyka. Maciejówka Borki jest lokalem, z którego weselnicy wychodzą najedzeni, wybawieni i szczęśliwi. Panujący tu klimat stanowi składową przepięknego otoczenia, wspaniałego ogrodu i doświadczonej, uprzejmej obsługi, która zawsze stara się wyprzedzać oczekiwania swoich konsumentów.

Pyszne jedzenie to wizytówka Maciejówki. Tutejsi kucharze potrafią zaspokoić gusta najbardziej wybrednych. Serwują dania tradycyjnej kuchni polskiej, ale też te bardziej wykwintne, nietypowe, odświętne. Żadnego problemu nie stanowi dla nich specyficzna dieta, do której mieliby dostosować Wasze menu.

Maciejówka to także cudowne miejsce dla najmłodszych. Duży teren pozwala popuścić wodze fantazji i odkrywać czarodziejskie zakamarki. Na życzenie istnieje możliwość rezerwacji animatora, a nawet rozłożenie dmuchanego zamku, by dzieci mogły się bawić równie dobrze, jak dorośli.

Rustykalny ślub i wesele w plenerze pod Białymstokiem

Karczma umożliwia zorganizowanie skromnego przyjęcia na kilkadziesiąt osób, a nawet hucznego wesela na 200 gości. Ogromną popularnością cieszą się tu wesela, a nawet śluby plenerowe, z parkietem na świeżym powietrzu. Tańce pod rozgwieżdżonym nocą niebem są niesamowicie romantyczne i długo pozostają w pamięci uczestników wydarzenia.

Pary młode, które decydują się na sam ślub cywilny, chętnie korzystają z możliwości zaproszenia urzędnika do Maciejówki. Cała ceremonia ze szczególną oprawą i późniejsze wesele odbywają się w jednym miejscu. To ogromna wygoda, a jednocześnie oszczędność czasu i ułatwiona organizacja.

Maciejówka jest w stanie zapewnić również miejsca noclegowe dla gości, którzy przyjadą z daleka. Klimatyczne, drewniane domki letniskowe w Puszczy Knyszyńskiej, pozwolą Twoim przyjaciołom i bliskim poczuć niepowtarzalną atmosferę tego miejsca i wypocząć po całonocnej zabawie. Udogodnienie w postaci noclegu w miejscu imprezy to duży plus szczególnie dla gości z dziećmi. Sprawdźcie ofertę na stronie https://maciejowkaborki33.pl/wesela-bialystok/, przejrzyjcie zdjęcia i wyobraźcie sobie swoje przyjęcie w takiej scenerii.